ÖVRIGT / Diverse / Tazza 13128055
nr 1312 8055
Tazza
Sent 1800-tal, 48. Höjd: 32
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:08:08
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)